Quai Peree Apartement

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme villa van 80 m² bevindt zich op 5 minuten wandelafstand van de Galerie Maznel en biedt gemakkelijk toegang tot attracties in de omgeving. Dit vakantiehuis biedt gasten draadloos internet en openbare parkeergelegenheid, en ligt op een korte afstand van de Sint-Maartenskerk.

    De Picarvie is op slechts 1 km ervandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Kapel der Zeelieden, gelegen binnen 25 minuten wandelen ervan.

    Deze 1-badkamer villa heeft uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

    Gasten kunnen gebruik maken van een koelkast, een oven en keukengerei, evenals een complete keuken. Le Drakkar ligt binnen het bereik van Quai Peree Apartement villa en biedt een ruime keuze aan Franse gerechten. Ligne 6 - Trans80 busstation is op slechts 550 meter van deze 2-slaapkamer Quai Peree Apartement villa gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerA1574

    Kameropties bij Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme

    Deze 1-badkamer villa heeft uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Wastafels foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Strand foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Buitenkant foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Kamer foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Buitenkant foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Strand foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Strand foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Skyline foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme In de buurt foto Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, een complete keuken, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in deze villa.
    • Is Quai Peree Apartement villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Quai Peree Apartement villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Quai Peree Apartement villa?
      Gasten van Quai Peree Apartement villa kunnen onder andere de Kapel der Zeelieden (2 km), de Baai van de Somme 2,1) en de Picarvie 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Quai Peree Apartement Saint-Valéry-sur-Somme